• Realizowane programy

• „SZKLANKA MLEKA”

Program realizujemy we współpracy z Agencją Restrukturyzacji Rynku Rolnego.  W ramach programu nasi uczniowie otrzymują bezpłatnie 3 razy w tygodniu kartonik 0,25l mleka bez dodatków smakowych. Program realizowany jest corocznie w okresie od 1 października do 31 maja.

„OWOCE W SZKOLE”

Nasza szkoła uczestniczy w programie "Owoce w szkole". Program ten, przyjęty przez Radę Ministrów, polega na dostarczaniu owoców i warzyw dzieciom w placówkach edukacyjnych i jest częścią inicjatywy zaproponowanej przez Unię Europejską. Finansowany jest przez Unię Europejską a nad jego realizacją czuwa Agencja Rynku Rolnego. Programem objęci są uczniowie klas I - III. W ramach projektu, dzieci otrzymują nieodpłatnie świeże owoce, warzywa oraz soki, które spożywają w szkole.