• Wycieczka do Łodzi.

• 23 maja klasy 0-II uczestniczyły  w wycieczce do Łodzi. Na początku wycieczki zwiedzaliśmy stadion ŁKS. Pan przewodnik oprowadził nas po stadionie i opowiedział historię klubu piłkarskiego ŁKS, który rozpoczął swoją działalność 1908r. i trwa do dnia dzisiejszego. Drugim punktem wycieczki była super zabawa w sali zabaw "SMOCZA KRAINA".

• " VI Mini Konkurs Recytatorski"

•  17 maja w Urzędzie Gminy odbył się konkurs recytatorski  dla najmłodszych uczniów.

W kategorii wiekowej 4-5 lat, pierwsze miejsce zdobyła Jagoda Kozłowska, drugie miejsce Nadia Kaca, a wyróżnienie otrzymał Natan Lipiński.

W drugiej kategorii wiekowej 6-7 lat , pierwsze miejsce zdobył Antoni Cichal, trzecie miejsce zdobyła Michalina Winciorek, a wyróżnienie otrzymali : Jakub Zaremba, Lena Szeląg i Julian Kozłowski. Wszystkim uczniom gratulujemy i  dziękujemy za udział w konkursie.

• "LXI Mały Konkurs Recytatorski"

• 16 maja  w Urzędzie Gminy odbyły się eliminacje  gminne konkursu. W kategorii klas I-II, Hanna Kamieniarz z klasy I zajęła II miejsce i jedzie na eliminacje powiatowe, Maksymilian Baleja z klasy I, Lena Bartosik i Igor Chybner z klasy II otrzymali dyplomy za udział w konkursie.

W kategorii klas III-IV, Michalina Mularczyk z klasy IV zajęła II miejsce i jedzie na eliminacje powiatowe, natomiast Jagoda Kamieniarz z klasy IV i Maria Gamoń z klasy III otrzymały dyplom za udział w konkursie.

W kategorii klas V-VI, Adam Winciorek  z klasy VI otrzymał wyróżnienie, Kinga Lesiak z klasy VI,Sara Majewska i Michał Kozłowski z klasy V otrzymali dyplomy za udział w konkursie.

W kategorii klas VII-VIII, Maja Wąsik z klasy VII oraz Tobiasz Jeż z klasy VIII otrzymali wyróżnienia, Zuzanna Rymarczyk z klasy VII I Filip Chybner z klasy VIII otrzymali dyplomy za udział.

Gratulujemy!

• Wiwat Maj!

•  6 maja w naszej szkole odbył się Uroczysty Apel z Okazji 231 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.  Apel przygotowali uczniowie  klas starszych. Zaprezentowali Historię Konstytucji. Była to również okazja do przypomnienia uczniom ważnych faktów z Historii Polski. Nie zabrakło także odświętnych strojów i wyeksponowania Symboli Narodowych.

• "Piłkarska Kadra Czeka".

• 5 maja Chłopcy z naszej Szkoły wzięli udział w Turnieju Eliminacyjnym Powiatu Skierniewickiego,który odbył się w  Sierakowicach Lewych "PIŁKARSKA KADRA CZEKA" . Zajęli III miejsce. Skład drużyny to: Dawid Chybner, Piotr Chmurski, Paweł Chmurski,Adam Gamoń,Dominik Pawłowski,Filip Chybner,Piotr Matulski,Damian Perzanowski,Michał Kozłowski,Adam Winciorek. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i serdecznie  gratulujemy.

• "Mała Piłkarska Kadra Czeka".

• 29 kwietnia Chłopcy z naszej Szkoły uczestniczyli w Turnieju Eliminacyjnym Powiatu Skierniewickiego , który odbył się w Godzianowie. Skład drużyny: Adam Winciorek,Adam Kolis, Albert Gralewski, Kacper Skoneczny,Dawid Chybner,Konrad Zaremba, Marceli Burzyński, Szymon Kargiel, Michał Kozłowski. Zajęli II miejsce.  Wielkie gratulacje !

• KINO W SZKOLE.

• 4 maja do naszej szkoły przyjechało kino. Z wielkim zaciekawieniem obejrzeliśmy film pt. "PIES WIELKI JAK MIŁOŚĆ".

• Turniej Wiedzy Pożarniczej " Młodzież Zapobiega Pożarom".

•  Dnia 29 kwietnia odbył się Turniej Wiedzy Pożarniczej w Starostwie Powiatowym w Skierniewicach. Naszą szkolę reprezentowali Piotr Chmurski kl. 8, Zuzanna Rymarczyk kl. 7, Michalina Mularczyk kl. 4. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy i dziękujemy za udział.