• 21 i 22 stycznia to Dzień Babci i Dzień Dziadka.

• "Babcia z dziadkiem dziś świętują,

wszystkie dzieci więc pracują.

Zetrą kurze w każdym kątku,

przypilnują dziś porządku.

W kuchni błyszczą już talerze,

wnusia babci bluzkę pierze.

Wnusio już podaje kapcie,

bardzo kocha swoja babcię.

Dzisiaj wszystkie smutki precz!

Święto Dziadków - ważna rzecz!"

• Kolędujemy...

• 15 stycznia Uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w XXXI Słupieckim Kolędowaniu "Śpiewajmy Mu, dziękujmy Mu".

Wszystkim artystom dziękujemy za udział i  piękny występ.

• Bezpieczne Ferie Zimowe.

• Z okazji ferii zimowych, życzymy Wam, drodzy Uczniowie bezpiecznego i radosnego wypoczynku. Odpoczywajcie i wracajcie zadowoleni, uśmiechnięci oraz wypoczęci, z nową energią do pracy w drugim semestrze.

• Jasełka oraz Dzień Babci i Dziadka.

• 5 stycznia w naszej szkole odbyły się  Jasełka, które  połączone zostały z niezwykle ważnym dla dzieci dniem… z dniem BABCI I DZIADKA. Przedszkolaki oraz uczniowie klas 0-III przygotowali specjalny program artystyczny. Spotkanie przepełnione było radością dzieci oraz wzruszeniem Babć i Dziadków oraz dumnych ze swych pociech Rodziców. Na koniec części artystycznej dzieci odśpiewały  głośne sto lat i wjechał przepiękny tort z petardami. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i wdzięczności za miłość i opiekę.

Serdeczne dziękujemy szanownym gościom za obecność i miłe słowa.

• Wycieczka do Łodzi.

• 15 grudnia uczniowie klas 4 - 8 wzięli udział w wycieczce do Łodzi. Celem podróży były następujące atrakcje: lodowisko, kręgielnia, Experymentarium oraz seans w kinie "Świąteczny cud" , czyli nauka i zabawa w jednym!

• Konkurs na łańcuch świąteczny.

• Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na najbardziej oryginalny łańcuch choinkowy. Celem konkursu było zaangażowanie wszystkich uczniów i przedszkolaków do wykonania łańcuchów z wykorzystaniem różnych technik i materiałów. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni.

Samorząd Uczniowski dziękuje za udział w konkursie i zaprasza do udziału w kolejnych akcjach.