• Wycieczka do sali zabaw "URWIS".

• 29 września wszystkie przedszkolaki radośnie spędziły czas w sali zabaw "URWIS". Zabawy przebiegły w bardzo wesołej i radosnej atmosferze. Było suuper !!!

• Dzień Jabłka

• „Chcesz być zdrowy i wesoły,

więc jabłuszko weź do szkoły”

28 września świętowaliśmy "DZIEŃ JABŁKA".Zajęcia rozpoczęliśmy od pogadanki na temat witaminek, które kryją nasze rodzime owoce. Była to też okazja aby przypomnieć, że jedzenie warzyw i owoców jest podstawą aby zapewnić sobie zdrowie. Nie zabrakło zabaw plastycznych i zręcznościowych z użyciem jabłek. Była też fotobudka, dzięki której każdy z nas mógł stać się słodkim czerwonym jabłkiem. Na zajęciach świetlicowych również tematem przewodnim było "JABŁKO". Każdy Przedszkolak otrzymał dyplom, a na zakończenie zajęć zajadaliśmy się pysznymi jabłuszkami.

• "Za wolność naszą i waszą".

•  26 września odbył się apel z okazji 83-rocznicy wybuchu II Wojny Światowej. Z tej okazji uczniowie klasy VII oraz VIII przygotowali część artystyczną, podczas której wspominali najważniejsze wydarzenia lat 1939-1945, a także oddawali cześć poległym w nierównej walce z okupantami.  Całość uroczystości została dopełniona wspaniałymi recytacjami poezji wojennej, a także imponującymi aranżacjami wokalnymi.

Dla wszystkich była to wyjątkowa lekcja historii .

• WITAMY JESIEŃ.

• Przedszkolaki  23 września powitały nową porę roku- JESIEŃ. Zajęcia w tym dniu nawiązywały do tematyki jesiennej. Były piosenki, wiersze, zabawy. Dzieci miały okazję wykazać się wiedzą na temat nowej pory roku poprzez rozwiązywanie zagadek, rebusów. Z wielkim zaangażowaniem tworzyły kolorowe jesienne prace plastyczne.

• DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA.

• " Wszyscy swoje święto mają

Tańczą, skaczą i śpiewają

Przedszkolaki przykład dają

i też swoje święto mają”.

20 WRZEŚNIA przedszkolaki obchodziły  "Światowy Dzień Przedszkolaka". Każdy Przedszkolak otrzymał Medal Dzielnego Przedszkolaka oraz przepiękny kotylion.  Podczas wspólnego świętowania nie zabrakło uśmiechu, radości i słodkiego  upominku.

• DZIEŃ KROPKI.

• 15 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki.
            Dzień Kropki to święto inności, kreatywności i rozwijania ukrytego potencjału, bo przecież każdy ma talent, tylko nie zawsze umiemy go odkryć, potrzebujemy kogoś kto ten talent w nas zauważy.
            Na zajęciach świetlicowych dzieci wykonały piękne prace plastyczne, które można podziwiać na gazetce.

• 1 września 2022 - godzina 9.00 - ZACZYNAMY!

• Po dwóch miesiącach odpoczynku, z zapałem i nowymi pomysłami - wracamy do pracy.

Co nas czeka? Jaki to będzie rok? - nie wiemy, ale mamy nadzieję, że dobry.

Tego życzymy sobie, naszym rodzicom i nauczycielom.